Pakowanie

lorem ipsum dolor sit amet

Zwijarki


Dopełniając ofertę maszyn pakujących SACMI Packaging & Chocolate proponuje swoim klientom szeroki zakres różnego typu zawijarek do produktów takich jak cukierki, pralinki, czekoladowe figurki czy tabliczki czekolady. Rozbudowany zakres dostępnych modeli pozawala na wybór bardzo wielu rodzajów zawinięcia. Proponowane zawijarki mogą wykonywać jeden lub kilka różnych rodzajów zawinięcia z prędkością nawet do 1000 sztuk na minutę.

Ze względu na bardzo dużą ilość dostępnych modeli i konfiguracji maszyn poniżej prezentujemy grupy produktów oraz przyporządkowane do nich możliwe style zawinięcia. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania oferty na konkretny model maszyny.

Zawijarki. SACMI
  • Praliny

  • Figurki

  • Tabliczki i batony

  • Cukierki

  • Produkty niestandardowe

Praliny

Sticker
Asy Metric double twist
Open points
Strip
Side twist
wrap-envelope
Envelope
Top twist
wrap-bunch-4f
Bunch 4F
Double twist round
Doble twist flat base
wrap-fancy-round
Fancy round

Figurki

Tabliczki i batony

wrap-envelope
Envelope
Finger
Envelope
Seal
Multipack

Cukierki

Bag
Open points
Double twist round

Produkty niestandardowe

Ustalenie sposobu zawinięcia dla produktów niestandardowych wymaga dokładnego zdefiniowania właściwości i kształtu produktu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi dostawcami!

Serwis


Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój działu serwisu, który zbudowany jest w oparciu o fabrycznie przeszkolonych techników wykonujących instalacje nowych urządzeń i zapewniających obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną. Dzięki dostępowi do części zamiennych serwis Sacmi Packaging & Chocolate Sp. z o.o. zapewnia błyskawiczną reakcję minimalizując ryzyko długiego przestoju maszyn w razie awarii.

Kontakt do serwisu

e-mail: serwis@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502

Części zamienne

e-mail: czesci@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502