Pakowanie

lorem ipsum dolor sit amet

Secondary packaging


Zapakowany w folię produkt w większości przypadków trafia dalej do opakowania zbiorczego. Ze względu na coraz wyższe wydajności uzyskiwane przez maszyny pakujące (kartoniarki), również ten etap procesu w coraz szerszym stopniu podlega automatyzacji.  SACMI Packaging & Chocolate integrując produkowane przez siebie roboty i kartoniarki zapewnia swoim klientom w pełni zautomatyzowane rozwiązania obejmujące odebranie produktów za maszynami „primary packaging” oraz ich aplikację do kartonów – kartonowanie. Produkowane przez SACMI kartoniarki są konfigurowane odpowiednio do rodzaju wykorzystywanego przez klienta kartonu. Wykorzystując modułową konstrukcję naszych urządzeń proponujemy szereg rozwiązań, pozwalających na odpowiednie uformowanie i zamykanie kartonu. Szeroki wachlarz dostępnych systemów załadunku produktów, dobierany z uwzględnieniem właściwości i kształtu produktu sprawia, że nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu różnych aplikacjach.

 

KARTONIARKI:

Kartonowanie. SACMI

Kartoniarki. Seria TLP. Sacmi

Seria TLP

  • Seria TLP

  • Roboty Fast Picker

  • Seria WA

  • Smart Cell

Kartoniarki. Seria TLP. Sacmi

Seria TLPZapytaj o produkt

Kartoniarki jedno, dwu lub trzy funkcyjne do formowania, załadowywania i zamykania kartonu, oparte o modułową konstrukcję, dzięki której ostateczna konfiguracja maszyny dopasowana jest zarówno do wymaganego przez klienta rodzaju kartonu jak również do pakowanego produktu.

Dzięki temu że każdy moduł może być konfigurowany niezależnie urządzenia tej serii mogą obsługiwać bardzo szeroki zakres aplikacji, przy wykorzystaniu nawet skomplikowanych wzorów kartonów. Kompaktowa obudowa maszyn pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni produkcyjnej. Urządzenia zbudowane są w oparciu o najwyższej jakości komponenty zapewniające wysoką efektywność pracy.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

Roboty pakujące Fast Picker | SACMI

Roboty Fast PickerZapytaj o produkt

FAST PICKER to seria robotów pakujących, które zbierają ułożone na przenośniku w nieregularny sposób produkty, układając je w odpowiednich konfiguracjach wymaganych dla dalszych etapów pakowania. Roboty pracują z wydajnością do 150 cykli na minutę. Dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli optycznej roboty potrafią rozpoznać kształt i orientację produktu na przenośniku. W zależności od wymagań konkretnej aplikacji FAST PICKER przystosowany może być do zbierania produktów i układania ich na infeedzie poziomej maszyny pakującej (np. w stosach przeznaczanych do końcowego opakowania) lub układania produktów w wyprasce. Roboty wykorzystywane mogą być również do przygotowywania pakietów, które aplikowane są następnie do kartonów zbiorczych.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

Maszyny pakujące. Seria WA | SACMI

Seria WAZapytaj o produkt

Działanie maszyn pakujących Wrap- Around polega na tym że karton tworzony jest niejako na produkcie. Składanie boków i góry kartonu odbywa się po wcześniejszej aplikacji produktu na jego podstawę. Tworzone w ten sposób opakowania są znacznie bardziej opięte niż w przypadku tradycyjnego „top” lub „side loading”. Maszyny z serii WA pracują z kartonami o różnych rozmiarach a wydajność kartonowania dochodzi do 30 sztuk na minutę. Kartoniarka zbudowana jest w oparciu o modułową konstrukcję dzięki czemu w ramach jednego urządzenia można skonfigurować różne podzespoły pozwalające na pokrycie szerokiej gamy aplikacji. Wszystkie główne podzespoły maszyn są łatwo dostępne co pomaga w utrzymaniu wysokiej higieny pracy.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

Smart CellZapytaj o produkt

Przy projektowaniu kartoniarki SMART CELL główny nacisk położono na zapewnienie możliwości jak najłatwiejszego przezbrojenia maszyny. Maszyna składa się z 3 modułów – uformowanie kartonu- przygotowanie pakietu produktów- aplikacja pakietu do kartonu. Przezbrojenia w ramach modułu pierwszego dokonywane są całkowicie automatycznie z poziomu HMI bez konieczności ręcznego dostrajania podajnika płaskich kartonów lub aplikatorów kleju. Moduł drugi oparty na 2 przenośnikach wprowadzających i 2 robotach OPM Fast Picker zapewnia precyzyjne i szybkie przygotowanie odpowiedniego pakietu produktów. W ramach ostatniego modułu następuje aplikacja przygotowanego wcześniej pakietu do kartonu przy użyciu dwu osiowego robota. Ostatni moduł podobnie jak pierwszy jest całkowicie przezbrajalny z poziomu HMI.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

Serwis


Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój działu serwisu, który zbudowany jest w oparciu o fabrycznie przeszkolonych techników wykonujących instalacje nowych urządzeń i zapewniających obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną. Dzięki dostępowi do części zamiennych serwis Sacmi Packaging & Chocolate Sp. z o.o. zapewnia błyskawiczną reakcję minimalizując ryzyko długiego przestoju maszyn w razie awarii.

Kontakt do serwisu

e-mail: serwis@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502

Części zamienne

e-mail: czesci@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502