O Firmie


SACMI PACKAGING & CHOCOLATE

Sacmi Packaging & Chocolate to międzynarodowa grupa, która swoją działalność prowadzi w dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest szeroko pojęta branża pakowania. Nasza działalność w tym obszarze obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę oraz obsługę serwisową kompletnych linii pakujących znajdujących zastosowanie w różnych sektorach przemysłu spożywczego w szczególności zaś w branży czekolady, ciastek, pieczywa, mrożonek czy petfood.

Projektowane przez nas linie obejmują maszyny pakujące w folie miękkie, automatyczne systemy dystrybucji produktu oraz systemy automatycznego kartonowania. Dzięki bardzo szerokiej gamie urządzeń znajdujących się w naszym portfolio jesteśmy w stanie w pełni zautomatyzować każdy z etapów pakowania.

Drugim obszarem działalności Sacmi jest tworzenie linii procesowych do wyrobu oraz formowania czekolady. Opierając swoją ofertę na urządzeniach jednego z wiodących światowych producentów tego typu maszyn, firmy z ponad 110 letnią tradycją – Carle & Montanari, która jest integralną częścią grupy Sacmi, jesteśmy w stanie zaprojektować i dostarczyć kompletną linię.

Dzięki integracji działu pakowania i czekolady gotowy produkt może zostać automatycznie skierowany do sekcji pakowania, dzięki czemu klient otrzymuje od jednego dostawcy kompletne rozwiązanie, którego efektem jest produkt gotowy na półkę sklepową. Globalnie grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w wyniku połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari

 

SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE SP. Z O.O.

Sacmi Packaging& Chocolate Sp z o. o. to zespół ludzi, który wspólnie od 20 lat projektuje i dostarcza na rynek polski i międzynarodowy kompletne linie pakujące, indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnej aplikacji.

W ramach struktury Sacmi Packaging&Chocolate Sp. z o.o. wyodrębniliśmy dział sprzedaży, dział techniczny i dział serwisu, które wspólnie mają zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę klienta nie tylko na etapie zakupu nowej linii ale także w czasie instalacji oraz przez cały okres użytkowania maszyn.

Dzięki dostępowi do części zamiennych serwis Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. zapewnia błyskawiczną reakcję minimalizując ryzyko długiego przestoju maszyn w razie awarii.

Serwis


Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój działu serwisu, który zbudowany jest w oparciu o fabrycznie przeszkolonych techników wykonujących instalacje nowych urządzeń i zapewniających obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną. Dzięki dostępowi do części zamiennych serwis Sacmi Packaging & Chocolate Sp. z o.o. zapewnia błyskawiczną reakcję minimalizując ryzyko długiego przestoju maszyn w razie awarii.

Kontakt do serwisu

e-mail: serwis@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502

Części zamienne

e-mail: czesci@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502