Pakowanie

Automatyzacja procesów pakowania


AUTOMATYCZNE LINIE PAKUJĄCE

  • Profitech

    Poziome i pionowe linie pakujące

PROFITECH to polska firma inżynieryjna powstała blisko 20 lat temu, zajmująca się projektowaniem i produkcją akcesoriów do linii pakujących. W ofercie znajdują się zarówno wolnostojące przenośniki, które dostawiane mogą być do istniejących już linii jak i pełne, indywidualnie zaprojektowane rozwiązania obejmujące całość dystrybucji produktów.

Setki zrealizowanych instalacji pozwoliły nabyć inżynierom PROFITECH doświadczenie w projektowaniu systemów do różnych sektorów przemysłu spożywczego. Dzięki temu przy konstruowaniu urządzeń uwzględniane są najdrobniejsze szczegóły, które w konkretnych warunkach produkcyjnych gwarantują poprawne i efektywne funkcjonowanie linii. Biuro i hala produkcyjna PROFITECH znajdują się w oddalonej o około 40 km od Krakowa Rzezawie. Oprócz produkcji na 4.000 m 2 powierzchni często organizowane są pokazy i prezentacje kompletnych linii dystrybucji i maszyn pakujących.

Poziome linie pakujące

Poziome linie pakujące | SACMI

Każdorazowo system dystrybucji dostosowany jest do warunków produkcyjnych. W naszej ofercie linii automatycznego pakowania, posiadamy poziome linie pakujące, systemy do rzędów produktów lub do produktów chaotycznie wychodzących z maszyn produkcyjnych. Dzięki różnym systemom obracania, układania czy liniowania produktów ostatecznie produkt wprowadzany jest jeden za drugim do maszyny pakującej.

Prosimy o kontakt i podanie szczegółów dotyczących organizacji Państwa produkcji tak abyśmy mogli przygotować dla Was projekt odpowiedniej linii automatycznego pakowania.

Pionowe linie pakujące

Pionowe linie pakujące | SACMI

Naszym klientom proponujemy kompletne zestawy akcesoriów do pionowych linii pakujących. W naszej ofercie linii automatycznego pakowania, znajdują się kosze zasypowe, wibratory, elewatory, pomosty pod systemy dozujące czy systemy rozprowadzające produkt pomiędzy kilkoma maszynami. Każda linia projektowana jest zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta i dostosowywana jest do właściwości produktu oraz dostępnego na hali miejsca.

Prosimy o kontakt i podanie szczegółów dotyczących organizacji Państwa produkcji tak abyśmy mogli przygotować dla Was projekt odpowiedniej linii automatycznego pakowania.

Serwis


Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój działu serwisu, który zbudowany jest w oparciu o fabrycznie przeszkolonych techników wykonujących instalacje nowych urządzeń i zapewniających obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną. Dzięki dostępowi do części zamiennych serwis Sacmi Packaging & Chocolate Sp. z o.o. zapewnia błyskawiczną reakcję minimalizując ryzyko długiego przestoju maszyn w razie awarii.

Kontakt do serwisu

e-mail: serwis@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502

Części zamienne

e-mail: czesci@sacmi.com.pl,
tel: +48 123957502